ד"ר אהוד רז
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-9649507
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
ד"ר אהוד רז, אב ל-3 ילדים, מתגורר בישוב עומר שבנגב. הוא למד רפואה במסגרת העתודה האקדמאית בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב, ועובד כרופא משנת 1989.

בצבא שירת כרופא גדודי וחטיבתי בנח"ל המוצנח, כמפקד קורס קציני רפואה, כמפקד פלוגת רפואה וכרופא אוגדתי. כיום ד"ר רז ממשיך לשרת במילואים בדרגת סא"ל בתפקידים שונים. כמו כן, הוא בוגר קורס מדריכי ATLS בינלאומי להוראת הטיפול בפצועים.

ד"ר רז ביצע את התמחותו ברפואת נשים בבתי החולים של שירותי בריאות כללית, בילינסון שבפתח-תקווה וסורוקה שבבאר-שבע, בין השנים 2001-1995. הוא רופא נשים מומחה משנת 2002.

ד"ר רז עבד כ-10 שנים כרופא נשים עצמאי בלאומית שירותי בריאות במחוז הדרום. כיום הוא עובד כרופא נשים מומחה בשירותי בריאות כללית מחוז הדרום.

עם תחומי העיסוק העיקריים של ד"ר רז נמנים: מעקב היריון (כולל היריון בסיכון), אבחון וטיפול בבעיות פוריות, אמצעי מניעה והפסקות היריון. הוא מבצע הפסקות היריון בבית החולים הפרטי שבע עיניים לנגב הממוקם בבאר-שבע.

בשנת 2008 למד משפטים בקריה האקדמית אונו וסיים את התואר בהצטיינות. את הסמכתו כעורך דין קיבל בשנת 2009. הוא אינו עוסק בעריכת דין באופן פעיל, אך מרצה בנושאים של משפט רפואי ורשלנות רפואית וממשיך לייעץ לחברת הביטוח הממשלתית ענבל, שם התמחה ברשלנות רפואית ובניהול סיכונים ברפואה.
 
צרי קשר לקבלת ייעוץ ראשוני: 053-9649507.